POBOL UZEPobol UZE, iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri veren akademilerin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen 90 saatlik uzaktan eğitimini verebilmeleri için hazırlanmış özel bir uzaktan eğitim sistemidir. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Eğitimi Uzaktan Eğitim Sistemi

Pobol UZE, iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri veren akademilerin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen 90 saatlik uzaktan eğitimini verebilmeleri için hazırlanmış özel bir uzaktan eğitim sistemidir. 

Pobol UZE tamamen ÇSGB'nin yönetmeliğine uygundur ve bugüne kadar 50'den fazla kurum için onay almıştır. 

 
Pobol UZE iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği derslerinin içermektedir. Her ders ön test, görsel ve işitsel eğitim, teorik eğitim ve son test olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. Her ders için zorunlu olmayan bir değerlendirme testi bulunmaktadır.
 
Pobol UZE 9 saatlik senkron eğitimin yapılabilmesi için Team Viewer ile entegre çalışmaktadır. Öğrenciler toplantılara pc, laptop, tablet ve telefon vasıtasıyla bağlanabilirler. 
 
Yöneticiler grup ve öğrenci bazında detaylı raporlama alabilmektedirler. Öğrencilerin test başarıları, sistemde geçirdikleri süreler detaylı olarak raporlanmıştır.
 
Detaylı bilgiye SenkronDers adresinden ulaşabilirsiniz.