Hakkımızda

2011 yılında kurulan Pobol Software Solutions, Ankara merkezli bir web tasarım ve yazılım firmasıdır.

Kurulduğu günden bugüne, ülke genelinde 1000'den fazla müşteriye sadece referansları sayesinde ulaşan Pobol Software Solutions; bunun, yazılım sektöründeki firmaların çok azının ulaşabileceği bir başarı olduğunun farkındadır.


2011 yılında kurulan Pobol Software Solutions, Ankara merkezli bir web tasarım ve yazılım firmasıdır. Web tasarımı ve Web yazılımları konusunda uzman kadromuz, yazdığı masaüstü yazılımlar ve start-up'lar ile de kalitesini kanıtlamıştır.

Spesifik ürünleri ile sektörde üst sıralarda yer alan firmamız bu liderliği sürdürebilmek için sürekli çalışmaktadır.

 

Vizyon olarak, yazılım sektöründe ülkemizin dünyaca tanınan bir marka olması konusunda kendine düşen görevi yerine getirmek, Dünya'nın yazılım konusunda saygın firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz, sürekli ve hızla gelişen teknolojiyi takip ederek bir adım önde olmak, gelişimini müşterilerine fayda sağlayacak bir araca dönüştürmek ve yenilikçi gücünü ülkesinin yazılım sektöründeki için harcamaktır.

Pobol Software Solutions bu başarısını sürdürebilmek için;


İhtiyaç analizini yapar

Müşterinin istediğini değil ihtiyacı olanı sunan firmamız müşterilerinin ihtiyacı olan sanal personeli yaratmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Disiplinli ve programlı çalışır

Uzman proje yönetimi yaklaşımı ile işinizin kilometre taşlarını belirler. Tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak adım adım tarihlendirerek işinizi zamanında teslim eder.

Sürekli araştırır

Pobol Software Solutions sadece yazılım ve tasarım yapmaz. Projenizde daha verimli sonuçlar alabilmek için işin önemli bir kısmını araştırmaya ayırır.

Yeniliklerin takip eder

Pobol Software Solutions değerli çalışma vaktinin büyük bir kısmını yeniliklerin takibine ayırır. Çünkü alanında yeni olan ne varsa önce Pobol Software Solutions'ta bulabileceğinize emin olmak ister.

Hep bir adım ileriyi hedefler

Pobol Software Solutions iyi olmanın göreceli bir kavram olduğunu bilerek her zaman kendisini rakipleriyle kıyaslar.

İşini severek yapar

Belki de Pobol Software Solutions'ın başarılı olmasının en önemli sebebi işini seven bir ekibe sahip olmasıdır. Çünkü Pobol Software Solutions olarak biliyoruz ki insan ancak bir işi sevdiği zaman en iyisini yapmaya çalışır.