Pobol 2014'ten bu yana PobolEti, Entegrapi ve Pobol Depo Yönetim Sistemleri ile e-ticaret sektöründe, 2021 yılından sonra geliştirmiş olduğu Otelapi Otel Yönetim Programı ile de turizm sektöründe hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak geliştirilen Pobol CRM ile iş dünyasının farklı sektörlerinde verimliliği artırma, müşterilere operasyonlarını daha iyi yönetme ve büyütme fırsatı sunmaktadır. Pobol hızla değişen teknoloji trendlerini yakalama ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılığını sürdürmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Pobol Software Solutions 2016 yılından itibaren Ar-Ge faaliyetlerini Ankara Teknopark Yerleşkesi’nde devam ettirmektedir. Firmaların yazılım geliştirme süreçlerini hızlandırmak, standartlaştırmak ve daha verimli hale getirmek amacıyla Pobol Framework altyapısını geliştirmiştir. Bu altyapı sayesinde yazılım firmaları daha az zaman harcayarak, düzenli ve stabil yazılımlar üretebilmektedir.

Pobol Software Solutions, 2011 yılında Ankara’da kurulan bir teknoloji firmasıdır. Kuruluşundan bugüne, işletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, verileri daha iyi yönetmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Pobol işe başlamadan önce müşterilerinin isteklerini analiz eder ve en hızlı çözüme ulaşabilmesi için bir strateji belirler.

Strateji & Kurgu

Pobol işe başlamadan önce müşterilerinin isteklerini analiz eder uygun ürünleri veya ihtiyacı olan yazılımın ne olduğunu tespit eder. Firmanın profili ve belirlenen stratejiye uygun olarak kurgu oluşturulur, tasarım örnekleri sunulur ya da firmaya özgün arayüzler tasarlanır.

Kodlama

Pobol Framework altyapısı sayesinde hızlı bir şekilde ihtiyaç olan yazılımlar üretilir.

Destek

Proje hayata geçtikten sonra, Pobol projenin arkasında durmaya ve yaşam boyu destek olmaya devam eder.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ
0
12
500

Pobol Gücünü Müşterilerinden Alır

HEP DAHA İLERİYE

Spesifik ürünleri ile sektörde üst sıralarda yer alan firmamız bu liderliği sürdürebilmek için sürekli altyapısını ve ürünlerini geliştirmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, ülke genelinde 2000'den fazla müşteriye sadece referansları sayesinde ulaşan Pobol, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Müşteri memnuniyeti, Pobol Software Solutions için ön planda gelmektedir. Pobol Software Solutions, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlama, hızlı ve sürdürülebilir çözüm üretme noktasında disiplinli bir yaklaşım benimsemektedir. Bu çalışma prensibi ile ihtiyaç analizi yapmakta, sürekli araştırmakta ve yenilikleri takip etmektedir. Pobol Software Solutions müşterilerinin ihtiyaç duyduğu sanal personeli yaratmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Misyonu, teknolojinin hızla gelişen dünyasında bir adım önde olmak ve bu gelişimi müşterilerinin işlerine dönüştürmek için yenilikçi gücünü kullanmaktır. Vizyonu, Türkiye’nin yazılım sektöründe tanınmış bir marka olmasına katkı sağlamak ve dünyanın saygın yazılım firmaları arasında yer almaktır. Gelecekteki hedefleri, teknoloji alanındaki sınırları zorlamak ve müşterileriyle birlikte başarı hikayeleri yazmaktır.