Tüm Siparişlerinizi, Stoklarınızı Tek Yerden Yönetin

Pobol Depo e-ticaretteki tüm siparişlerinizi ve stoklarınızı yöneten bir depo&sipariş yönetim sistemidir. Bu sistem, aynı anda onlarca siparişi hatasız ve hızlı bir şekilde kargoya hazır hale getirmeniz için kurgulanmıştır.

Sipariş sayısı belli bir adetin üzerinde olan e-ticaret firmalarının en büyük sorunu haline gelen sipariş ve stok yönetimi Pobol Depo ile artık çok kolay.

Pobol Depo sayesinde aynı anda onlarca siparişi hatasız ve hızlı bir şekilde kargoya hazır hale getirebilirsiniz.

Pobol Depo'da bulunan entegrasyonlar sayesinde tüm kanallardaki (B2B, B2C, Trendyol, Hepsiburada ...) siparişlerinizi tek yerden yönetebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri


Güncellemeler

Pobol Depo son güncellemeleri

202423 Mayıs

Yeni Özellik

Sipariş önceliği detaylandırıldı. Artık sipariş kanalının yanında kargo firması, sipariş saati, sipariş satır ve ürün sayısı filtreleri ile de öncelik tanımı yapılabiliyor. Sürükle bırak dashboard u ile öncelik sırlaması kolaylıkla değiştirilebiliyor.

202417 Mayıs

Yeni Özellik

Tedarik siparişleri için zamanlayıcı eklendi. Bu sayede her bir tedarikçi için belirtilen günlerde ve saatlerde otomatik olarak tedarik siparişi oluşturulabilir ve otomatik mail gönderimi yapılabilir. 

20246 Mayıs

Yeni Özellik

Raf özellikleri eklendi. Raf tanımı üzerinde sınırsız özellik seçilebiliyor. Bu sayede raflar sınıflandırılabiliyor. Örneğin bir raf için "son kullanım tarihi 1 hafta kalan ürünler" özelliği(etiket) eklenebiliyor.

202429 Şubat

Yeni Özellik

Dijital ürünlerin toplama listesine eklenmeden otomatik olarak toplanması sağlandı. Siparişteki tüm ürünler dijital ise fatura otomatik kesiliyor ve sipariş durumu tamamlandı olarak işaretleniyor.

20248 Şubat

Hata Giderme

Mal kabul ekranında tüm işlem tamamlanmadan sayfa yenilendiğinde verilerin kaybolması sorunu çözüldü.