Düşük Ücretlerle Yüksek Verim Alın

Otelapi bulut tabanlı otel yönetim programı ile kendi web sitenizden ve dünyaca popüler otel rezervasyon sistemlerinden eş zamanlı online rezervasyon alın, tüm otel operasyonunuzu tek yerden yönetin...

Otelapi'yi piyasadaki diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliği programla beraber lisansını alabileceğiniz profesyonel bir web sitesi içermesidir. Tamamen bulut tabanlı olan Otelapi sayesinde hem otelinizi hem de otelinize ait web sitenizi tek panelden yönetebilirsiniz.
Tam entegre çalışan Otelapi sayesinde başka bir panele ihtiyaç duymadan tek panel üzerinden tüm otel rezervasyon süreçlerini yönetebilirsiniz.

Dünyaca ünlü otel kanalları, yerel e-fatura programları ve pos cihazları, devlet güvenlik birimleri ile entegre çalışan Otelapi sayesinde tüm kontrol elinizde olur.
Kendi web siteniz üzerinden kendi sanal pos cihazınızla ödeme aldığınızdan dolayı başka bir aracıya ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Tamamen bulut tabanlı bir sistem olduğundan dolayı "update" kaygınız olmaz, sisteminiz sürekli güncel tutulur. Programa gelecek ek özelliklere anında sahip olabilirsiniz.
Sistem yedekleriniz saatlik olarak bulut'da depolanır.

Kısaca Otelapi sayesinde başka bir programa veya ekrana ihtiyaç duymadan otelinizi yönetebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri


Güncellemeler

Otelapi son güncellemeleri

202424 Nisan

Yeni Özellik

Fatura gönderimlerinde "Tüm satırları gönder", "Sadece rezervasyon satırını gönder", "Sadece folyo satırlarını gönder" seçenekleri eklendi.

20249 Şubat

Boxnet ve mikrotik hotspot entegrasyonu Yeni Özellik

Boxnet ve mikrotik hotspot entegrasyonu tamamlandı. Başlamak için tıklayınız.

20249 Şubat

House Keeper Raporu: Yeni Özellik

House Keeper Raporu: Raporu almak için tıklayınız.

20249 Şubat

İskonto Raporu: Yeni Özellik

İskonto Raporu: Yapılan iskontoların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

20249 Şubat

QNB E-Finans Entegrasyonu Yeni Özellik

QNB E-Finans Entegrasyonu