Her firmanın kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş ve ihtiyaç firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine ve dinamiklerine en uygun çözümü bulmak gerekir. Bu sebeple, işleyişi kolaylaştırmak ve rutin haline getirmek için; firmalar, kendilerine fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak özel yazılımlara ihtiyaç duyabilir.

Türkiye'de özel yazılım üreten nadir firmalardan olan Pobol Yazılım; herkesin işinin doğru, sürdürülebilir ve izlenebilir yönetebilmesi için özel web yazılımları geliştirmektedir. 

Pobol, yazılıma başlamadan önce detaylı incelemede bulunur, firmanın işleyişine uygun yazılım kurgusu hazırlayarak bir plan çerçevesinde yazılımı üretir. Sahip olduğu Pobol Framework altyapısı sayesinde hızlı ve sürdürülebilir yazılımlar üretmektedir. 

Piyasada bulunan ERP, CRM ürünlerinden istediği verimi alamayan, firmasının ihtiyaçlarına cevap bulamayan firmalar için Pobol ekibi özel yazılımlar geliştirmektedir. 

Geliştirdiğimiz Özel Yazılımlar

Tarım Sektörüne Özel Piyasa Takip, Satın Alma, Üretim, Mal Takip, İhracat Yönetim Sistemi Yazılımı

EPC Firmasına Özel Sözleşme, Proje, Bakım Takıp Sistemi Yazılımı

Turizm Firmasına Özel Yönetim, Müşteri Takip, Online Satış Sistemi Yazılımı

Yamaç Paraşütü Kayıt, Uçuş Planlama, Ödeme Takip Yazılımı

Dernek Üye Yönetimi, Haberleşme, Online Tahsilat Sistemi Yazılımı