Entegre E-Ticaret Sistemi

Pobol ETİ ürünlerinizi internet üzerinden tanıtmanıza ve pazarlamanıza yarayan entegre bir e-ticaret yazılımıdır.

Tüm sektörlere uyum sağlayan altyapısı sayesinde birden fazla kategorideki ürünlerinizi listeleyebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Değişik alanlarda 60'dan fazla entegrasyonu bulunan Pobol ETİ sayesinde binlerce siparişi kolay bir şekilde organize edebilirsiniz. API servisleri sayesinde kendi yazılımınızı Pobol ETİ ile entegre edip sisteminize dahil edebilirsiniz.

Pobol ETİ e-ticaret konusundaki tüm yazılım ihtiyaçlarınızı çözümlemek için geliştirilmiştir. Pobol'un diğer ürünleri olan Entegrapi ve Pobol Depo ile e-ticaret konusunda başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri


Güncellemeler

Pobol ETİ son güncellemeleri

20244 Haziran

Yeni Özellik

Özel Kapıda Ödeme Ücreti Tanımları: Kapıda ödeme ücreti hesaplanırken sipariş fiyatına göre hesaplanma aralıklarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kargo firması tanımı üzerinden bu tanımı yapabilirsiniz.

202431 Mayıs

Yeni Özellik

Özel tasarım modülüne "Çoklu Slider" tanımı eklendi. Bu sayede tek bir alanda sliderları gruplayabilirsiniz. 

202430 Mayıs

Yeni Özellik

Sipariş kartı üzerine "Global Mi?" bilgisi eklendi. Şimdilik Trendyol Global siparişler için bu seçenek "Evet" olarak geliyor. 

202430 Mayıs

Yeni Özellik

Sipariş birleştirme özelliği eklendi. Sipariş sahibi ve adresler uyumlu ise siparişler birleştirilebilir. Siparişler sayfasında ilgili siparişler seçildiğinde üstte çıkan "Siparişleri Birleştir" butonu ile işlemi yapabilirsiniz. 

20246 Mayıs

Yeni Özellik

Ortak stoklu ürünler için ana ürün seçimi eklendi. Bu sayede ortak stoklu ürünlerden herhangi biri satıldığında ticari ve fatura entegrasyonlarına seçilen ana ürün yansıtılabiliyor.