Entegre E-Ticaret Sistemi

Pobol ETİ ürünlerinizi internet üzerinden tanıtmanıza ve pazarlamanıza yarayan entegre bir e-ticaret yazılımıdır.

Tüm sektörlere uyum sağlayan altyapısı sayesinde birden fazla kategorideki ürünlerinizi listeleyebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Değişik alanlarda 60'dan fazla entegrasyonu bulunan Pobol ETİ sayesinde binlerce siparişi kolay bir şekilde organize edebilirsiniz. API servisleri sayesinde kendi yazılımınızı Pobol ETİ ile entegre edip sisteminize dahil edebilirsiniz.

Pobol ETİ e-ticaret konusundaki tüm yazılım ihtiyaçlarınızı çözümlemek için geliştirilmiştir. Pobol'un diğer ürünleri olan Entegrapi ve Pobol Depo ile e-ticaret konusunda başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri


Güncellemeler

Pobol ETİ son güncellemeleri

202416 Şubat

Yeni Özellik

Yemeksepeti Market Entegrasyonu

202323 Ağustos

Yeni Özellik

Pazarama Entegrasyonu

202311 Ağustos

Yeni Özellik

İdefix Entegrasyonu ile kolayca ürünlerinizi gönderip siparişlerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz. İdefix satıcısı olmak için işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz

202330 Mart

Yeni Özellik

Özel tasarım modülüne "Hızlı Ürün Filtreleme" alanı eklendi. Bu özellik sayesinde özel tasarımlara ürün özellikleri vasıtasıyla hızlı ürün filtreleme eklenebilir.

202316 Şubat

Yeni Özellik

Tüm liste ekranlarına "Kayıt Bilgisi" ekranı eklendi. Bu ekranda ilgili kaydın oluşturulma tarihi, son güncellenme tarihi, oluşturan kullanıcı ve son güncelleyen kullanıcı bilgilerini görebileceksiniz.