Web tasarım, günümüzde her firma için çok önemli bir yere sahiptir. Kurumsal kimliğiniz ve vizyonunuz ile uyumlu, sizi doğru bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal web sitesi; ziyaretçilerinizin gözünde sizi profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetiniz hakkında doğru bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Hazır web site yazılımlarının yetersiz kaldığı senaryolarda Pobol sizin için burada. Web sitesi tasarımı Frontend yazılımı ve Backend yazılımı olarak ikiye ayrılmaktadır.

Frontend

Frontend web sitesinin müşteri tarafında nasıl gözüktüğü ve nasıl kullanıldığı temel alınarak kurgulanmaktadır. Kullanıcı ara yüzüyle etkileşimli bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Bir web sitesi tasarımı hazır şablonlardan seçilebilir ya da müşteri için özgün olarak tasarlanabilir. Hazır şablon kullanımı maliyet açısından özgün tasarıma göre daha uygun olduğundan dolayı daha sık tercih edilmektedir.

Backend

Backend, bir yazılım uygulamasının veya web sitesinin kullanıcıya görünmeyen kısmını oluşturan bir terimdir. Backend, genellikle sunucu tarafı olarak da adlandırılır ve kullanıcıların etkileşimde bulunduğu arka plandaki işlemleri yönetir. Pobol Framework altyapısı ile hazırlanan yönetim panellerimiz sayesinde web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Hem Frontend hem de Backend yazılım hizmetini alabileceğiniz Pobol, firmanızı daha iyi temsil edecek web sitenizi oluşturmak için burada.