HIZLI, GÜVENLİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR

Bir yazılım şirketi temeli sağlam ve güçlü bir altyapı üzerine inşa edilmelidir. İşte bu düşünceyle yola çıktık ve şirketimizi kurmadan önce kendimize ait bir framework oluşturmanın önemine odaklandık. Bu süreç, sadece teknik bir adım değil, aynı zamanda işimizin geleceğini şekillendirecek kritik bir kararın başlangıcıydı.

"Pobol Framework" adını verdiğimiz altyapımız, yazılım geliştirme süreçlerini optimize etmek ve projeleri daha etkili bir şekilde yönetmek üzere tasarlanmış güçlü, güvenilir, sürdürülebilir, kural tabanlı ama tamamen özelleştirilebilen geniş, kapsamlı bir yazılım katmanıdır. Pobol Framework tamamen web tabanlı çalışır ve diğer teknolojiler ile tam entegre olabilir. Pobol Framework altyapısı ile basit bir web sitesi geliştirilebildiği gibi binlerce tanımlamadan oluşan kapsamlı bir projede (crm, erp) geliştirilebilir. Burada önemli olan nokta hacim olarak birbirinden farklı bu iki projenin de aynı kurallarla ve aynı güvenlik katmanı ile korunuyor olmasıdır.

Pobol Framework tanım tabanlı olduğu için adapte olması kolaydır. Bu sayede ekibimize yeni aldığımız bir yazılım uzmanı en fazla 2 hafta içerisinde verimli bir şekilde geliştirme yapmaya başlayabiliyor. Kural tabanlı altyapısı sayesinde tüm geliştirmeler kendi kontrol mekanizmasından geçiyor ve neredeyse hata yapma olasılığını sıfıra indiriyor. Hata kaynaklı geri dönüşlerin az olması sayesinde enerjimizi sonraki projelerimize ve altyapımızı daha da geliştirmeye yönlendirebiliyoruz.

Pobol Framework ile geliştirilmiş projeler için altyapı kendi API sini otomatik olarak oluşur. Bu sayede diğer programlar ile konuşabildiği gibi kendi arasında da konuşabilir. Hali hazırda 60'dan fazla dış uygulama ile entegrasyonu bulunmaktadır. Pobol Framework ile geliştirilmiş tüm projeler birbirleri ile sadece tek bir satır kod ile veri alışverişi yapabilir. Bu sayede dağıtık mimaride geniş, kapsamlı ve esnek sistemler geliştirilebilir. Bu mimariye örnek olarak ürünlerimiz olan PobolEti, Entegrapi ve PobolDepo'nun birbirleri ile çift yönlü tam entegre olarak çalışmasını verebiliriz.

Altyapısı olmayan yazılım firmaları için Pobol Framework lisanslanabilmektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.