Öğretmenevi Rezervasyon Sistemi

Pobol OGR Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Öğretmenevleri için özel olarak hazırlanmış bir otel yönetim sistemidir. Diğer otel yönetim programlarının aksine öğretmenevleri için özel olarak hazırlanmış raporlar içermektedir.

Öne çıkan en büyük özelliği odaların paylaşımlı olarak satılabilmesidir. Aynı odayı birden fazla kişiye satabileceğiniz bu özellik sayesinde müşteriler daha ekonomik olarak konaklayabilmektedir.

Bir diğer özellik ise oda fiyatlarını kamu sivil ve MEB personeli olarak ayrı ayrı tanımlanabiliyor olmasıdır. 

Bugüne kadar 100'den fazla Öğretmenevinde kullanılan Pobol OGR öğretmenevlerinin ihtiyaçlarına göre güncellenmeye devam etmektedir.


Güncellemeler

Pobol OGR son güncellemeleri

20249 Şubat

Genel Durum Raporu: Yeni Özellik

Genel Durum Raporu: Toplam kişi sayıları ve doluluk oranları raporu hazırlandı. İncelemek için tıklayınız.

20249 Şubat

Ödeme Ayarları: Yeni Özellik

Ödeme Ayarları: EFT / Havale ile ödeme seçeneğini dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Değiştirmek için tıklayınız.

20249 Şubat

Misafir Bazlı Check Out: Yeni Özellik

Misafir Bazlı Check Out: Rezervasyonda bulunan misafirleri teker teker check out durumuna getirebilirsiniz. Böylece rezervasyonda bulunan 3 kişiden sadece 1 kişi için check out uygulayabilirsiniz. Misafir kartı üzerinde çıkış tarihini belirtmeyi unutmayınız. Bu değişiklik "Misafir Listesi" raporunuza etkiyecektir.

20249 Şubat

3D Ödeme Kontrolü: Yeni Özellik

3D Ödeme Kontrolü: 3D ödemelerinde askıda kalan işlemler için kontrol listesi eklendi. Sayfadaki bilgiyi mutlaka okuyunuz. Kontrol etmek için tıklayınız.

20249 Şubat

Toplu Misafir Listesi Yükleme: Yeni Özellik

Toplu Misafir Listesi Yükleme: Rezervasyon detay sayfalarında konaklamalar listesinin üzerinde "İndir" ve "Yükle" butonlarını kullanarak toplu misafir listesi yükleyebilirsiniz. Önce "İndir" ile rezervasyon için ilgili şablonu indirim ve sonra misafir listesini ekleyerek ya da güncelleyerek geri yükleyiniz.